Zarejestruj

Twoim identyfikatorem w serwisie reach.gov.pl będzie podany przez Ciebie poniżej adres e-mail, na który prześlemy specjalny link aktywacyjny, potwierdzający że konto może służyć jako środek komunikacji.

Przypominamy że bezpieczne hasło to takie, które ma długość min. 9 znaków, nie jest wyrazem znanym w jakimkolwiek języku, zawiera duże i małe litery alfabetu, liczby oraz znaki przestankowe i nie było używane do żadnych innych celów. Ze względów praktycznych wymagamy jedynie aby Twoje hasło miało długość przynajmniej 6 (sześciu) znaków.

Adres e-mail

Adres e-mail (weryfikacja):

Hasło:

Hasło (weryfikacja):

Rodzaj prowadzonej działalności:

producent
importer
dalszy użytkownik
dystrybutor
konsument / osoba prywatna
firma doradcza
inne
dalej>>

Imię i nazwisko

Nr telefonu:

dalej>>

Nazwa przedsiebiorstwa:

Rodzaj prowadzonej działalności:

Adres (ulica):

Adres (kod pocztowy):

Adres (miejscowość):

Imię i nazwisko przedstawiciela(Twoje):

Nr telefonu: Nr telefonu:

dalej>>
Podałeś następujące dane:
nazwisko przedstawiciela
adres e-mail
nr telefonu
typ działalności
Jeżeli w powyższym zestawieniu widzisz błąd, kliknij
popraw dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w zgłoszeniu rejestracyjnym, zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) dla celów związanych z udzielaniem odpowiedzi na moje zapytania i kontaktowania się ze mną za pośrednictwem niniejszej strony oraz poczty elektronicznej, oraz, jeśli został podany numer telefonu i adres, telefonicznie i listownie. Przyjmuję do wiadomości że dane te będą przetwarzane przez Krajowe Centrum Informacyjne ds. REACH, ul. Św. Teresy 8, 91-348 Łódź oraz że przysługuje mi prawo do wglądu i poprawek.
Wyrażam zgodę na przekazanie mojego zapytania (w anonimowej formie) innym krajowym centrom informacyjnym, Europejskiej Agencji Chemikaliów oraz Komisji Europejskiej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.
Chcę otrzymywać odpowiedzi na moje zapytania również pocztą elektroniczną.
Oświadczam iż podane przeze mnie dane są prawdziwe.